Darmowy
bonus
25€


Szansa jedna na milion?

Szanse na wygranie głównych wygranych w grach liczbowych i tak zwanych losach statystycznie są bardzo małe. Szanse na trafienie najpopularniejszej gry liczbowej w Polsce „lotto” wynoszą 1;13 mln, a jednak miliony Polaków traktuje to jako sposób lepszego życia. Posiadają oni wielką wiarę w sukces i to że wygrają główną nagrodę. Lotto posiada wielką siłę w naszym narodzie. Grają w nią wszyscy, począwszy od młodszym poprzez osoby pracujące do emerytów. Starsi ludzie, których świadczenia państwowe nie są duże grając w gry liczbowe mają nadzieje że wygrają a ich życie zmieni się na lepsze. Chcą często pomóc swoim rodziną, dzieciom i wnukom. Podczas codziennych losowań, a w szczególności gdy mamy tak zwane kumulacje. Przed telewizorami zasiadają miliony naszych rodaków.

Każdy trzyma kupon w ręce i sprawdza czy może to właśnie jego liczby wylosuje maszyna. Polacy nie traktują tego typu zakładów jako hazard. Jest to dla nich w 100% rozrywka, często nie grają za duże pieniądze. Po prostu skreślają liczby i liczą na szczęcie. Jest to zjawisko trudne do sprecyzowania, ponieważ oprócz tego rodzaju gier liczbowych nie spotykamy się z pełnym przyzwoleniem polaków na uprawianie hazardu. Lotto nie jest ryzykowaniem pieniędzy lecz inwestycją w swoją przyszłość, gdzie przy odrobinie szczęścia możemy stać się bogatszymi, a zarazem szczęśliwymi ludźmi. Ludzie wierzą w lotto, gdyż mają znajomych, rodzinę, którym udało się już wygrać. Wiedzą że to nie jest oszustwo, wystarczy tylko trafić w wylosowane liczby.

Gry liczbowe stały się w naszym kraju częścią kultury i działania społecznego. W czasie gdy jest kumulacja trzeba stać w ogromnych kolejkach by wziąć udział w losowaniu. Aby wygrać w lotto czy inne gry kasynowe jednak trzeba mieć trochę szczęścia.

Zobacz także

  1. Jak blackjack stał się jedną z najpopularniejszych gier hazardowych
    Blackjack ma bardzo długa historię, która sięga siedemnastego wieku. W tym czasie była to gra, w którą grano w pałacach i na dworach królewskich. Z ...
  2. Jak blackjack stał się jedną z najpopularniejszych gier w Internecie
    Nic nie wskazywało na to, że blackjack stanie się tak popularny. Wiele osób uważa, że gra ta znalazła tak dużą ilość fanów, ponieważ zapewnia im ...