Darmowy
bonus
25€


Polskie Las Vegas ?

Hazard w Polsce jest jeszcze w fazie raczkującej. Jest dozwolony, są kasyna, ale tak naprawdę brak nam prawdziwego centrum hazardu. Polacy stają się coraz zamożniejsi, coraz częściej poszukują nowych rozrywek, tymczasem możliwości mają niewiele. Każdy, kto kocha hazard, marzy o wyjeździe do las Vegas, gdzie poker, ruletka czy blackjack są dostępne w bardzo, bardzo wielu miejscach. Każde kasyno przyciąga swoim blaskiem i reklamą. Każde oferuje dodatkowe atrakcje. Gry hazardowe są tam priorytetem, są najważniejsze, mają dodatkową fantastyczną oprawę. Człowiek, który się tam znajduje nie oprze się już pokusie gry.

Tymczasem u nas wygląda to bardzo blado i szaro. Kasyna, które istnieją są usytuowane przeważnie w hotelach, nie maja wielkiej oprawy, nie są tak bardzo widoczne dla przeciętnego człowieka. Tymczasem wielu ludzi bardzo chciałoby spróbować szczęścia w grze. Brak rozreklamowania takich miejsc powoduje jednak, że rezygnują z takiej formy rozrywki i z takiego sposobu spędzania wolnego czasu, kasyna powinny być usytuowane w jakiejś jednej miejscowości. Oczywiście mogą istnieć wszędzie, ale marzeniem wielu graczy jest to, aby w Polsce powstało choćby zminimalizowane Las Vegas.

Mamy tak wiele ciekawych miejsc, kurortów, odwiedzanych przez rzesze turystów, mamy tak wiele cudownie urokliwych miast. Dlaczego nie stworzyć w nich raju dla ludzi kochających hazard ? Dlaczego nasze państwo nie pomyśli o tym, że można mieć z tego tytułu dodatkowo ogromne zyski? Nasi politycy zbyt często tracą czas na wzajemnych złośliwościach i na wzajemnym oskarżaniu zamiast pomyśleć o hazardzie jak o czystym zysku. Podatki z gier hazardowych to może w końcu dobry pomysł na załatanie dziury budżetowej?

Zobacz także

  • Jak blackjack stał się jedną z najpopularniejszych gier w Internecie
    Nic nie wskazywało na to, że blackjack stanie się tak popularny. Wiele osób uważa, że gra ta znalazła tak dużą ilość fanów, ponieważ zapewnia im ...