Darmowy
bonus
25€


Jackpot

Początkujący gracze, którzy zastanawiają się nad zainwestowaniem swoich pieniędzy na jednym z wielu kasyn internetowych napotykają oczywisty problem z wyborem tej jednej, najlepszej strony. W Internecie spotkamy niezliczoną ilość reklam różnych kasyn internetowych, które kuszą wielkimi bonusami, szerokim wyborem gier czy też sprawnym supportem dlatego nowicjusze łatwo mogą się pogubić patrząc tylko i wyłącznie na te slogany. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze kasyna internetowego? Czynników jest oczywiście wiele i większość z nich zależy od subiektywnej oceny grającego, ale z całą pewnością można wskazać kilka ważnych cech dobrego kasyna.

Jednym z najważniejszych czynników, którym kierują się doświadczeni gracze przy wyborze kasyn internetowych jest wysokość  jackpot, która zazwyczaj pojawia się na głównej stronie kasyna. Co to jest jackpot? Najprościej mówiąc jest to skumulowana suma pieniężna możliwa do wygrania w danej grze hazardowej. Chodzi tu o gry typu jednoręki bandyta, w której część przegranych przez graczy pieniędzy trafia do puli jackpota. Każde kasyno internetowe informuje swoich graczy, najczęściej na stronie głównej, o wysokości jackpota progresywnego, który w najlepszych kasynach sięga nawet 3000000 euro.

Zobacz także

  • Blackjack podbił świat
    Blackjack, jedna z najpopularniejszych gier hazardowych na całym świecie, gra która podbiła świat hazardu w tradycyjnych kasynach oraz kasynach internetowych. Blackjack, potocznie nazywany oczkiem albo ...