Darmowy
bonus
25€


Baccarat

Podstawowe informacje o Bakaracie

Bakarat jest grą hazardową, w którą można grać w tradycyjnym kasynie oraz w kasynie online. Nazwa gry baccarat pochodzi od słowa, które oznacza “zero”. Bakarat jest na tyle wyjątkową grą, że każdy gracz ma takie same szanse. Można więc śmiało stwierdzić, że wszystko w tej grze zależy od szczęścia. Wśród ogromnej liczby gier jakie są oferowane przez kasyna internetowe bakarat jest jedną z prostszych, a pomimo tego dostarczającą bardzo dużo emocji.

Zanim zaczniesz grać w Baccarata trzeba poznać jej wyjątkowo proste zasady. Nie zajmie to dłużej niż kilka minut.
Gra baccarat opiera się na szczęściu. Zadaniem gracza jest tylko obstawianie. Gra baccarat pozwala postawić zakład na gracza lub na bankiera. W grze baccarat jest też trzeci rodzaj zakładu tak zwany impas. Zakład ten to obstawienie remisu między graczem a bankierem.Gra bakarat umożliwia hazardzistom dokonywanie zakładów na 3. polach – remisu, gracza i bankiera. Celem baccarata jest przewidzenie która karta wygra lub obstawienie remisu. Remis to sytuacja gdy wartość punktowa kart gracza i bankiera jest taka sama. W grze baccarat nie zaleca się stawiania na remis. Przewaga przewaga kasyna w przypadku remisu to aż 14,36 %. Przewaga kasyna przy zakładzie na bankiera – 1,06 %. Przy obstawianiu wygranej gracza jest to 1,24%.
Aby rozpocząć grę tyle zasad nam spokojnie wystarczy.

W bakarata możemy grać nie wychodząc z domu – w kasynie online. Internetowe kasyna otwarte są 24/7całą dobę w każdy dzień tygodnia.

Przeżycia towarzyszące Bakaratowi online są tak samo ekscytujące jak w prawdziwym kasynie. Gra baccarat w e kasynie jest prowadzona przez wirtualnego krupiera. Tak samo jest z żetonami – też są one wirtualne. Całą grę obsługujemy myszką

W bakarata gracze grają najczęściej przy użyciu 8 talii kart. W bakaracie wszystkie karty rozdane na stole są odkryte. Wartość kart waha się pomiędzy 0 – 9. Celem gracza gry baccarat jest uzyskanie wyniku jak najbliższego 9. Jeżeli karty gracza przekraczają 10pkt., to liczy się je następująco: 8+9=17 co liczy się jako 7 punktów.

Tak więc zasady są bardzo proste, ale posiadanie wiedzy o podstawach gry bardzo ułatwi analizę tego co się dzieje na stole. Dodatkowo ważne też jest wyczucie chwili, w której należy skończyć grę. Pozwoli to w pełni cieszyć się bakaratem.

Powodzenia!